T5 smart watch with new removable strap
T5 smart watch with new removable strap
T5 smart watch with new removable strap
T5 smart watch with new removable strap
T5 smart watch with new removable strap

Orë inteligjente T5 me rrip të ri të lëvizshëm

Dizajni dhe ndërtimi i kësaj ore nga brenda jashtë për t'ju ndihmuar të jeni më energjikë dhe më të shëndetshëm. E gjithë kjo, mund ta bëni pa celular, mos ngurroni të kontaktoni në çdo kohë, i lirë të të lë të shkosh më tej.

Detaje të Produktit

Parametrat

Komente tani

platformë MTK2502
Dimensioni i referencës së makinës së plotë Diametri i sipërfaqes 44 mm:44*38*10.7mm
Machine weight 53g
Shirit orësh TPU
Modaliteti i karikimit Ndenje speciale për karikim
ngjyrë Kjo orë ka funksionin e monitorimit të gjumit, Argjendi, Tuhao Gold, Rose Gold
Ekrani kryesor 1.54IPS,240*240
Ekran me prekje 2.5D Ekran me prekje globoidal kapacitiv plotësisht i pajisur
Funksioni dhe versioni BT 3.0, 4.0 mbështesin thirrjet BT
Specifikimet dhe kapaciteti i baterisë 200Polimer me volum të lartë MAH
Motori vibrues Mbështetje
Paketa gjuhësore 1.Evropë: anglisht, turk, Gramatika, Gjermanisht, Polake, Rusisht, Spanjisht, Italiane, holandeze, Arabisht
2. kineze dhe angleze: Kineze (Jane) anglisht
Azia Juglindore: anglisht, Tajlandë, Indi, Vietnami, Malajzia, Indonezia, Arabia, Mianmar

1.Bluetooth push SMS SMS WeChat QQ lajme dhe informacione të tjera për klientin dhe kujtime të tjera në kohë
2.Heqja e baterisë nuk mbështetet
3.Zbulimi i rrahjeve të zemrës Monitorimi i rrahjeve të zemrës, monitorimi i rrahjeve të zemrës gjatë gjithë orës
4.Analiza e të dhënave EKG EKG
5.Pedometri, kalori sportive, konsumi i kalorive, ushtrim rekord kilometrash
6.Përkujtues i ulur për t'u ngritur dhe për të ndryshuar stilin e jetës jo të shëndetshme
7.Monitorimi i gjumit Shkenca objektive Regjistroni dhe analizoni në mënyrë sasiore statusin tuaj të gjumit
8.Gjeni kujtesën kundër humbjes së funksionit të telefonit celular. Kërkim me dy drejtime
9.Riprodhimi i muzikës Bluetooth sinkronizon muzikën e telefonit

Bashkëpunimin inteligjent të zhvillimit të teknologjisë Line., LTD. E paraardhësit Shenzhen profesional i përkushtuar për zhvillimin e produkteve terminale inteligjente të veshjes, prodhimi, shitjet në integrimin e ndërmarrjeve të teknologjisë së lartë. Ka një përvojë shumë vjeçare në kërkimin dhe zhvillimin dhe prodhimin, kompania që i përmbahet "cilësore si kjo, klienti është suprem" objektivi, të përqëndrohet në kërkimin dhe zhvillimin e komunikimeve mobile, produktet e pozicionimit celular, përfshirë orën e telefonit celular, Bluetooth, byzylyk Bluetooth dhe orë të tjera dore produkte terminale inteligjente.

1.Ne jemi të angazhuar kryesisht në kërkimin dhe zhvillimin dhe inovacionin.
2.Ne kemi një numër patentash të pavarura shpikjesh.
3.Ne kemi procedura të rrepta të kontrollit të cilësisë.
4.ERP profesionist menaxhon çdo aspekt të fabrikës.
5.Ne përdorim konceptin më të sinqertë të shërbimit, bashkëpunoni me çdo klient dhe bashkëpunoni sinqerisht për të zgjidhur probleme të ndryshme për ju.

Pyetje: Si fle një orë inteligjente??
A. Përdorimi i një procesi të quajtur aktigrafi, gjurmuesi juaj i përkthen lëvizjet e kyçit të dorës në modele gjumi. Dhe ka shumë më tepër për të monitoruar gjumin sesa thjesht për t'u hedhur e rrotull. Valët e trurit, lëvizjet e syve, dhe frymëmarrja kërkohet gjithashtu për të përcaktuar ndryshimin midis gjumit të thellë REM dhe gjumit të lehtë.

Q.Si orët inteligjente zbulojnë gjumin e thellë?
A. Shumica e gjurmuesve të gjumit që vishen përdorin aktivizimin, ku një sensor aktigraf është i veshur rreth kyçit tuaj. Shumë aplikacione për gjurmimin e gjumit në smartphone, ne anen tjeter, mbështetuni në akselerometrin e telefonit për të matur lëvizjen e trupit tuaj dhe për të vlerësuar nëse jeni në gjumë apo zgjuar.

Q.A janë të sigurta orët inteligjente?
Prodhuesit e A.Smartwatch ofrojnë cilësime sigurie që mund t'ju ndihmojnë në mbrojtjen tuaj në rast vjedhjeje. Për shembull, një cilësim sigurie mund të parandalojë çiftimin e orës suaj inteligjente me çdo pajisje që nuk e keni miratuar. Është e zgjuar të siguroheni që keni aktivizuar një mbrojtje të tillë në cilësimet tuaja të sigurisë.

Etiketat:

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Enquiry TANI
ON
LINJË
Enquiry TANI