A06 smart watch with IP67 waterproof function
A06 smart watch with IP67 waterproof function
A06 smart watch with IP67 waterproof function
A06 smart watch with IP67 waterproof function
A06 smart watch with IP67 waterproof function

Orë inteligjente A06 me funksion të papërshkueshëm nga uji IP67

The watch has the function of IP67 waterproof,full-sealing waterproof structure, multiple customized waterproof parts and special waterproof technology, no worry about water splashing, raining and playing with water in daily life.

Detaje të Produktit

Komente tani

Colors Rozë, Blu, purple
Accuracy GPS 5-15M, LBS 200M
Lloji i ekranit 1.4 inch IPS touch screen, resolution: 240*240 pixel
Bateria Built-in 700 mAh lithium battery, can not take out
Koha e gatishmërisë 72 orë
Talk time 4 orë
Talk way Hand free(speaker) Two way conversation
Material ABS+Silicon
CPU 9820E
ROM 4G
RAM 512MB
SIM card slot 1 SIM
Buttons One buttons(ON/ Off/ SOS)
TF card slot NO
WIFI Yes, for WIFI tracking and WIFI data transmission
GPS YES
Tracking WIFI+GPS+LBS+AGPS tracking

1.30W pixel camera: address book; remote monitoring; chatting; message notification; historical track query; battery power monitoring
2.SOS for help: long press to enter the alarm state,you can start security protection and call for help.
3.video call: Help to see what your baby is doing now and take care of him or her conveniently.
4.Mbështetje : electric fence, Track playback, Tracking online
5.Two way conversation-Voice Chat: communication is more than just a phone call.

Bashkëpunimin inteligjent të zhvillimit të teknologjisë Line., LTD. E paraardhësit Shenzhen profesional i përkushtuar për zhvillimin e produkteve terminale inteligjente të veshjes, prodhimi, shitjet në integrimin e ndërmarrjeve të teknologjisë së lartë. Ka një përvojë shumë vjeçare në kërkimin dhe zhvillimin dhe prodhimin, kompania që i përmbahet “cilësore si kjo, klienti është suprem” objektivi, të përqëndrohet në kërkimin dhe zhvillimin e komunikimeve mobile, produktet e pozicionimit celular, përfshirë orën e telefonit celular, Bluetooth, byzylyk Bluetooth dhe orë të tjera dore produkte terminale inteligjente.

1.Ne jemi të angazhuar kryesisht në kërkimin dhe zhvillimin dhe inovacionin.
2.Ne kemi një numër patentash të pavarura shpikjesh.
3.Ne kemi procedura të rrepta të kontrollit të cilësisë.
4.ERP profesionist menaxhon çdo aspekt të fabrikës.
5.Ne përdorim konceptin më të sinqertë të shërbimit, bashkëpunoni me çdo klient dhe bashkëpunoni sinqerisht për të zgjidhur probleme të ndryshme për ju.

Q.How useful is a smart watch?
A.Human life is moving to smart from foundation, a time when we used to wear a simple watch which tickles hours time and over the period of time, technology integrated in our life which has changed our living style. In this segment, Smart watches have played a pivotal role in our life.

Q.Why would you buy a smart watch?
A.Basically a smart watch as a product is rather useless device, just adding some mostly unnecessary functions to the wrist watch functionality.

Q.What about OEM and ODM?
A.We accept OEM and ODM orders, MOQ is open for discussion.

Q.HOW TO ORDER?
A.Select products→Send inquiry→Sample/price confirmed→invoice provided→Deposit payment→Mass production→Balance payment→Goods sent out→Shipment received.

Etiketat:

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

HULUMTIMI TANI
ON
LINJË
HULUMTIMI TANI