DF25 smart watch with one- click help for kids
DF25 smart watch with one- click help for kids
DF25 smart watch with one- click help for kids
DF25 smart watch with one- click help for kids
DF25 smart watch with one- click help for kids

Orë inteligjente DF25 me një- klikoni ndihmë për fëmijë

The watch has the function of one- klikoni ndihmë për fëmijë. when the danger occurs, one-click help function can quickly provide children with relief. Can set up 3 telephone numbers, the watch presses and presses the power button to call for a long time in the emergency situation, the child travels parents to feel at ease.

Detaje të Produktit

Komente tani

CPU MT2503
GPS MT3337
GPS Channel 20 Channel
GPS Sensitivity -159DB
Ekran 1.22 inches color touch screen
GPS Positioning Accuracy 5-15M
LBS Positioning Accuracy 100-1000M
GPS Antenna High sensitivity active ceramic antenna
GSM Antenna FPC Antenna
Frequency GSM 850/900/1800/1900MHz
Bateria Gel polymer 420mA
Speaker Minimum Speaker 1609
Gravity Sensor Mbështetje
I/O Interface Microphone jack 5PRN, charge over USB
Button 1 butonin, 2 butonin, On-Off button, SOS button
30 Sounds Upload për 8 hours standby
10 Minutes Upload për 50 hours standby
1 Hour Upload për 4 days standby
Lens Material Tempered plexiglass glass

1.Precise positioning: Children GPS watch use the top global positioning technology, fusion of GPS&AGPS&LBS triple function, help your precise locate the child’s geographical location.
2.SOS:Smart watch set a number, press SOS button for 3 seconds, you can call and send alarm messages to the phone number.
3.GEO-fence alarm: On the map of the app to set up the child’s activity area, once the child out of the preset area will trigger the alarm and notify you through the app.
4.App download: Use a mobile phone to scan the two-dimensional code on the box or the instruction manual, and then download the app.
5.IP67, 100% real waterproof.

Bashkëpunimin inteligjent të zhvillimit të teknologjisë Line., LTD. E paraardhësit Shenzhen profesional i përkushtuar për zhvillimin e produkteve terminale inteligjente të veshjes, prodhimi, shitjet në integrimin e ndërmarrjeve të teknologjisë së lartë. Ka një përvojë shumë vjeçare në kërkimin dhe zhvillimin dhe prodhimin, kompania që i përmbahet "cilësore si kjo, klienti është suprem" objektivi, të përqëndrohet në kërkimin dhe zhvillimin e komunikimeve mobile, produktet e pozicionimit celular, përfshirë orën e telefonit celular, Bluetooth, byzylyk Bluetooth dhe orë të tjera dore produkte terminale inteligjente.

1.Ne jemi të angazhuar kryesisht në kërkimin dhe zhvillimin dhe inovacionin.
2.Ne kemi një numër patentash të pavarura shpikjesh.
3.Ne kemi procedura të rrepta të kontrollit të cilësisë.
4.ERP profesionist menaxhon çdo aspekt të fabrikës.
5.Ne përdorim konceptin më të sinqertë të shërbimit, bashkëpunoni me çdo klient dhe bashkëpunoni sinqerisht për të zgjidhur probleme të ndryshme për ju.

Q.ARE YOU A FACTORY OR TRADING COMPANY?
A.We are industry and trade integrated enterprise, our factory has been for 7 years, we have professional purchasing / prodhimi / design / QC / engineer / after-sales service / sales department, welcome to visit our company.

P.SI TË POROSISNI?
A. Zgjidhni produktet→ Dërgoni kërkesë→ Shembulli/çmimi i konfirmuar→ fatura e ofruar→Pagesa e depozitave→ Prodhimi masiv→Pagesa e bilancit→Mallrat e dërguar→ Dërgesa e pranuar.

Q.CAN I VISIT YOUR FACTORY?
A.Of course.Welcome!Our factory is located in Shenzhen city,Guangdong.

Q.WHAT IS THE PACKING FOR YOUR PRODUCT?
A.Our product have retail packaging with good quality, and we also can do customized packaging for our OEM customer. Please contact us and inform the packing details you like. Thanks.

Etiketat:

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Enquiry TANI
ON
LINJË
Enquiry TANI