DF33Z Smart Watch support SOS distress for kids
DF33Z Smart Watch support SOS distress for kids
DF33Z Smart Watch support SOS distress for kids
DF33Z Smart Watch support SOS distress for kids
DF33Z Smart Watch support SOS distress for kids

Ora inteligjente DF33Z mbështet SOS shqetësimin për fëmijë

The watch has three number can be set, in case of emergency, hold down the SOS key for three seconds, and the watch will dial the number according to the set sequence. In the case of no one answering, the loop will automatically end after two rounds of dialing.

Detaje të Produktit

Komente tani

Madhësia e ekranit 1.4 ekran OLED me ngjyrë të vërtetë inç,240*240 piksele
Materiali i çështjes Plastike
Materiali i rripit Silikoni
Ngjyrë Vjollcë,Blu,Rozë
Sistemi i Rrjetit FDD: Bandë 1\2\3\5\7\8 TDD: Band 38 39 40 41 (100 milion;
WCDMA: Bandë 1\2\5\8 GSM: Bandë 2\3\5\8
Bateria 680mah
Baza bazë 9820E
Kamera 30W
Nota e papërshkueshme nga uji IP67
Certifikimi KJO, ROHS, 3C
APPs Aplikacione për Android dhe iOS
Kartë SIM Mbështetni kartën Nano,por nuk përfshihen
Kujtesa 2Gb + 4Gb
Support Language Kineze (traditional, simplified) languages in 52 countries, such as Japan, Indonesia, Malay, Anglisht, Koreane, Denmark, Gjermanisht, Estonian, etj.

1.Multiple positioning: GPS + WIFI + LBS multi-mode positioning.
2.Support AGPS: cold start 26 seconds positioning.
3.Remote monitoring: interference-free mode, forced connection of family numbers,
monitoring of the surrounding environment.
4.Two-way calling: Users can talk to each other, and multiple relative numbers can be set to call in real time.
5.Electronic fence: Automatic alarm can be given if the setting range is exceeded.
6.Historical trajectory: query the running trajectory within three months anytime, anywhere.
7.Time display: GPS accurate time, no need to adjust the time manually.
8.Step counting.

Bashkëpunimin inteligjent të zhvillimit të teknologjisë Line., LTD. E paraardhësit Shenzhen profesional i përkushtuar për zhvillimin e produkteve terminale inteligjente të veshjes, prodhimi, shitjet në integrimin e ndërmarrjeve të teknologjisë së lartë. Ka një përvojë shumë vjeçare në kërkimin dhe zhvillimin dhe prodhimin, kompania që i përmbahet “cilësore si kjo, klienti është suprem” objektivi, të përqëndrohet në kërkimin dhe zhvillimin e komunikimeve mobile, produktet e pozicionimit celular, përfshirë orën e telefonit celular, Bluetooth, byzylyk Bluetooth dhe orë të tjera dore produkte terminale inteligjente.

1.Ne jemi të angazhuar kryesisht në kërkimin dhe zhvillimin dhe inovacionin.
2.Ne kemi një numër patentash të pavarura shpikjesh.
3.Ne kemi procedura të rrepta të kontrollit të cilësisë.
4.ERP profesionist menaxhon çdo aspekt të fabrikës.
5.Ne përdorim konceptin më të sinqertë të shërbimit, bashkëpunoni me çdo klient dhe bashkëpunoni sinqerisht për të zgjidhur probleme të ndryshme për ju.

Q.WHAT’S YOUR WARRANTY POLICY?
A.1 Years.

Q.WHAT’S THE PRICE?
A.The final price depends on the quantity of your order. It’s negotiable.We will give you a offer for reference.

Q.The company established time
A.Our company was established in 2012, and It is a high-tech enterprise specializing in the R&D, prodhimin dhe shitjet e produkteve terminale inteligjente që mund të vishen.

Q.How will you deliver my goods to me? How long do I need to wait before my goods arrive?
A.We ship via express, such as DHL, UPS, FedEx, TNT,etj. We normally choose the cheapest shipping cost for you.

Etiketat:

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

HULUMTIMI TANI
ON
LINJË
HULUMTIMI TANI