DF39Z smart watch with camera shooting
DF39Z smart watch with camera shooting
DF39Z smart watch with camera shooting
DF39Z smart watch with camera shooting
DF39Z smart watch with camera shooting

Orë inteligjente DF39Z me shkrepje kamera

DF39 mbështet shkrepjen e kamerës me definicion të lartë, qoftë autoportret apo regjistrim video, mund të regjistrojë me të vërtetë statusin e fëmijëve. Ajo gjithashtu vjen me efektet e veta të bukurisë, filtrim, zbardhja, bilanci për rregullimin tuaj të rastësishëm, Version për kamera bukurie për fëmijë DF39.

Detaje të Produktit

Komente tani

Madhësia e ekranit 1.4 ekran OLED me ngjyrë të vërtetë inç,240*240 piksele
Materiali i çështjes Plastike
Materiali i rripit Silikoni
Ngjyrë Vjollcë,Blu,Rozë
Sistemi i Rrjetit FDD: Bandë 1\2\3\5\7\8 TDD: Band 38 39 40 41 (100 milion;
WCDMA: Bandë 1\2\5\8 GSM: Bandë 2\3\5\8
Bateria 730mah
Baza bazë 9820E
Kamera 30W
Nota e papërshkueshme nga uji IP67
Certifikimi KJO, ROHS, 3C
APP Aplikacione për Android dhe iOS
Kartë SIM Mbështetni kartën Nano,por nuk përfshihen
Kujtesa 2Gb + 4Gb
Koha e gatishmërisë 76 orë
orët e funksionimit 48 orë

1.Versioni i rrjetit 4G:Pozicionimi GPS + WIFI + LBS, Gjeni më të saktë
2.Versioni i rrjetit 4G:4Rrjeti G, VOLET Telefonatë me video,Telefonatë zanore,monitor i largët, akses në internet nga WI-FI ,LTE GPRS Data.lidhni më shpejt dhe më të qëndrueshëm
3.Mbështet thirrjen video të WeChat,Piksel:30W
4.Dizajn i papërshkueshëm nga uji IP67(Ju lutemi mos e përdorni në ujë të nxehtë / të kripur,dush i nxehtë,not ose zhytje!)
5.çarje anti-shpërthim, rezistente ndaj gërvishtjeve rezistente ndaj rënies, i papërshkueshëm nga uji, i papërshkueshëm nga pluhuri,;
6.Ora mbështet monitorin shëndetësor si hapamatës. Lërini fëmijët të kenë një fëmijëri të sigurt dhe qesharake
7.Rrip silikoni i nivelit ushqimor, anti-statike, pa pluhur, anti-djersë
8.Versioni i rrjetit 4G shikon Mbështetjen e Hyrjes WI-FI,Lidhja Bluetooth
9.Kjo orë e rrjetit 4G mbështet shumë gjuhë ,përfshirë anglishten, Rusisht, Spanjisht, Polake, Portugez, turk, Italiane, Frëngjisht, etj.

Ne jemi të angazhuar kryesisht në kërkimin dhe zhvillimin dhe inovacionin, dhe kanë një numër patentash të pavarura shpikjesh!

Ekzistojnë procedura të rrepta të kontrollit të cilësisë për të siguruar që çdo produkt të testohet në mënyrë rigoroze! Me çdo hap të fabrikës profesionale të menaxhimit të ERP, ne përdorim konceptin më të sinqertë të shërbimit, bashkëpunoni me çdo klient dhe bashkëpunoni sinqerisht për të zgjidhur probleme të ndryshme për ju.

1.Ne jemi të angazhuar kryesisht në kërkimin dhe zhvillimin dhe inovacionin.
2.Ne kemi një numër patentash të pavarura shpikjesh.
3.Ne kemi procedura të rrepta të kontrollit të cilësisë.
4.ERP profesionist menaxhon çdo aspekt të fabrikës.
5.Ne përdorim konceptin më të sinqertë të shërbimit, bashkëpunoni me çdo klient dhe bashkëpunoni sinqerisht për të zgjidhur probleme të ndryshme për ju.

P. Po në lidhje me cilësinë e orës suaj inteligjente?
A. Ne ofrojmë cilësi të pakonkurueshme – Proces shumë i rreptë i testimit për Kontrollin e Cilësisë në Hyrje, Kontrolli i cilësisë së procesit të hyrjes,
dhe Kontrolli Final i Cilësisë për çdo pjesë. Ne ndjekim të paktën 18 Procedura e provës QC,dhe bëj 100% FQC për të siguruar kënaqësinë tuaj.

P. A mund të marr mostër për ta provuar në fillim?
A. Po, ti mundesh. ne do t'ju kthejmë koston e mostrës kur të keni porosinë e serisë. ose mund ta ofrojmë falas nëse konfirmohet porosia e madhe.

P. Çfarë mund të bëj nëse i marr produktet me cilësi të keqe ose të prishura?
A. Nëse nuk është përgjegjësia juaj t'i thyeni ato, atëherë ne do të zëvendësojmë për ju pa ndonjë kosto shtesë. Periudha e garancisë së produktit id 1 viti. Nëse keni problem për artikullin pas shitjes, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

P. Çfarë mund të përdor një orë inteligjente?
Orët A.Smart mund të ekzekutojnë aplikacione dhe të luajnë të gjitha llojet e mediave dixhitale, si këngë audio ose radio të transmetuara në kufje Bluetooth. Shumë prej këtyre orëve kanë ekran prekës, të cilat ju lejojnë të përdorni funksione si një makinë llogaritëse, termometër, busull dhe më shumë.

Etiketat:

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

HULUMTIMI TANI
ON
LINJË
HULUMTIMI TANI