DF53 4G Sim Card Smart Watch For Children
DF53 4G Sim Card Smart Watch For Children
DF53 4G Sim Card Smart Watch For Children
DF53 4G Sim Card Smart Watch For Children
DF53 4G Sim Card Smart Watch For Children

Kartë SIM DF53 4G orë e zgjuar për fëmijë

This product supports the communication 4G network of the three major operators, Na kontaktoni, convenient communication and no longer making the network an obstacle for family contacts.With the support of app HD video call enables family members to meet anytime, anywhere and monitor the environment and situation of children and protect them.

Detaje të Produktit

Komente tani

Ngjyrë Kjo orë ka funksionin e monitorimit të gjumit, lake blue, rozë, vjollcë, grey
Major function G-sensor step counting, heart rate, sleep, sedentary, mileage, oksigjeni i gjakut, presionin e gjakut, kërkim, calories, Bluetooth, informacion, manual switch on / off.
Compatible System Android4.4(including) above, IOS8.0 including) above
Kjo orë ka funksionin e monitorimit të gjumit IP67
Koha e karikimit about1.5H
Life time Use for 5-7 ditë, standby for 14 ditë
Product language kineze dhe angleze
Ngjyrë Kjo orë ka funksionin e monitorimit të gjumit, lake blue, rozë, vjollcë, grey
Certifikimi CCC
Movement Type Electronic
Band Material Silica Gel
Materiali i çështjes Plastike
Kapaciteti i baterisë 700 mAh
Koha e gatishmërisë 70h
Kujtesa 512Mb RAM + 4Gb ROM
GPS+LBS+WIFI Mbështetje

1.G-sensor step counting, heart rate, sleep, sedentary, mileage, oksigjeni i gjakut, presionin e gjakut, mobile search, calories, Bluetooth, informacion, wechat, QQ, motor
2.Search function, alarm setting, water drinking reminder, gesture intelligent control, do not disturb mode, reminder mode
3.telefon, SMS, wechat, QQ, Facebook, twitter, instagram, Mënyra të shumta sportive, Kjo orë ka funksionin e monitorimit të gjumit, line, kakao talk, others
4.Mbështetje 20 national languages: Anglisht, Arabisht, Danish, Gjermanisht, Spanjisht, Finnish, Frëngjisht, Italiane, Japoneze, Koreane, holandeze, Norwegian, polish, Portugez, Rusisht, Swedish, Tajlandez, Ukrainas, Kineze, traditional Chinese

Bashkëpunimin inteligjent të zhvillimit të teknologjisë Line., LTD. E paraardhësit Shenzhen profesional i përkushtuar për zhvillimin e produkteve terminale inteligjente të veshjes, prodhimi, shitjet në integrimin e ndërmarrjeve të teknologjisë së lartë. Ka një përvojë shumë vjeçare në kërkimin dhe zhvillimin dhe prodhimin, kompania që i përmbahet "cilësore si kjo, klienti është suprem" objektivi, të përqëndrohet në kërkimin dhe zhvillimin e komunikimeve mobile, produktet e pozicionimit celular, përfshirë orën e telefonit celular, Bluetooth, byzylyk Bluetooth dhe orë të tjera dore produkte terminale inteligjente.

Q.How does watch know I'm sleeping?
A. Shumica e gjurmuesve të gjumit që vishen përdorin aktivizimin, ku një sensor aktigraf është i veshur rreth kyçit tuaj. Shumë aplikacione për gjurmimin e gjumit në smartphone, ne anen tjeter, mbështetuni në akselerometrin e telefonit për të matur lëvizjen e trupit tuaj dhe për të vlerësuar nëse jeni në gjumë apo zgjuar.

Q.Are blood pressure watches accurate?
A.Some wrist blood pressure monitors may be accurate if used exactly as directed. Even then, blood pressure measurements taken at the wrist are usually higher and less accurate than those taken at your upper arm. That's because the wrist arteries are narrower and not as deep under your skin as those of the upper arm.

Q.What can a smart watch do?
Orët A.Smart janë ora dixhitale që bëjnë më shumë – shumë më tepër – se pajisja juaj e vjetër analoge e gjurmimit të kohës. Just as with your smartphone, Internet access enables a smart watch with whole world of potential capabilities, like message notifications, GPS navigation and calendar synchronization.

Q.Is there any privacy leakage risk such as leaking personal information or location when using the watch?
A.This children's cell phone watch is different from other watches with the positioning function. Nuk kontrollohet nga asnjë APP, as nuk mund të lidhet me internetin; prandaj është e pamundur të hakerohet, të cilat do të garantojnë sigurinë e të dhënave tuaja personale.

Etiketat:

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

HULUMTIMI TANI
ON
LINJË
HULUMTIMI TANI