Y95 GPS Kids Smart Watch For kids
Y95 GPS Kids Smart Watch For kids
Y95 GPS Kids Smart Watch For kids
Y95 GPS Kids Smart Watch For kids

Y95 GPS për orë të zgjuara për fëmijë

The smart watch for kids that is the latest technology in the market and is the most popular among children.With more and more people pay attention to the children's safety, we get the solution with kids' smart watch with GPS function.Real time positioning,calling function,video function,you can remote control the kids smart watch anytime anywhere.Monitor your kids through our own app platform.

Detaje të Produktit

Komente tani

Ngjyrë Blu, Rozë
Madhësia e ekranit 1.54 Inch
Bateria 680mah
Kartë SIM Nano SIM Card
I papërshkueshëm nga uji IP67 Waterproof
CPU MTK6580 Quad Core 1.3GHz
Location GPS+AGPS+LBS+WIFI
RAM/ROM 512 MB/4GB
GPS 22 Channels

1.4G HD video call, high-definition pixels, watch children at any time.
2.Small robots, intelligent voice interaction. Answer any questions from the child.
3.GPS, WiFi, LBS, camera positioning, RDP inertia, acceleration sensor, gravity sensing.
4.Support WiFi Internet access, mos u shqetësoni për trafikun.
5.680 mAh bateri me kapacitet të madh, gatishmëri e gjatë.

Bashkëpunimin inteligjent të zhvillimit të teknologjisë Line., LTD. E paraardhësit Shenzhen profesional i përkushtuar për zhvillimin e produkteve terminale inteligjente të veshjes, prodhimi, shitjet në integrimin e ndërmarrjeve të teknologjisë së lartë. Ka një përvojë shumë vjeçare në kërkimin dhe zhvillimin dhe prodhimin, kompania që i përmbahet “cilësore si kjo, klienti është suprem” objektivi, të përqëndrohet në kërkimin dhe zhvillimin e komunikimeve mobile, produktet e pozicionimit celular, përfshirë orën e telefonit celular, Bluetooth, byzylyk Bluetooth dhe orë të tjera dore produkte terminale inteligjente.

1.Ne jemi të angazhuar kryesisht në kërkimin dhe zhvillimin dhe inovacionin.
2.Ne kemi një numër patentash të pavarura shpikjesh.
3.Ne kemi procedura të rrepta të kontrollit të cilësisë.
4.ERP profesionist menaxhon çdo aspekt të fabrikës.
5.Ne përdorim konceptin më të sinqertë të shërbimit, bashkëpunoni me çdo klient dhe bashkëpunoni sinqerisht për të zgjidhur probleme të ndryshme për ju.

P. A janë orët inteligjente të mira për fëmijë?
A. Ashtu si pajisjet që vishen për të rriturit, fëmijë’ orët kanë bërë një rrugë të gjatë si në funksion, ashtu edhe në tiparet e tyre gjatë viteve të fundit. Zgjedhjet tona kryesore përfshijnë fëmijë’ orë inteligjente që përqendrohen në komunikimin e dyanshëm, Ndjekja GPS, gjurmimi i fitnesit, dhe kamera të integruara.

P. Si funksionon ora e shikimit GPS të fëmijëve?
A. Ora më e zgjuar për fëmijë është e pajisur me një buton alarmi që të 3 numrat e telefonit të futur paraprakisht mund të telefonojnë.
2. Sensori GPS siguron që destinacioni të jetë i dukshëm, dhe ku është fëmija juaj.
3. Ora është në mesazhe SMS për të marrë.

P. Çfarë bën ora inteligjente e fëmijëve?
Ora inteligjente A.kids është shumë më tepër sesa thjesht një orë. Përfitimet moderne përfshijnë gjurmimin e fitnesit për të inkurajuar fëmijën tuaj që të dalë jashtë dhe të jetë aktiv, Gjurmimi GPS në mënyrë që të dini gjithmonë se ku janë, dhe madje aftësia për të bërë dhe marrë telefonata në disa raste

Etiketat:

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

HULUMTIMI TANI
ON
LINJË
HULUMTIMI TANI